Cafetaria de Meyboom staat al meer dan 60 jaar bekend om kwaliteit en ambacht. Sinds 2015 onder leiding van Stefan en Ramon. Met aandacht en passie frituren zij de lekkerste verse patat en hamburgers. Want eten moet verrassen. En dat zit ‘m in de details.
Als liefhebbers van een goede snack waren wij meteen enthousiast toen de vraag kwam om de huisstijl en het webdesign op te frissen. Het ambacht en de passie voor frituur hebben we op geheel eigen wijze in de design terug laten komen. Het is een uitstraling die echt herkenbaar is en opvalt.
De huisstijl hebben we doorgetrokken in smakelijke menukaarten en displays voor in de winkel. Dit maakt het feest compleet. Ontwerpen die letterlijk smaken naar meer. We zijn dan ook echt heel blij met het eindresultaat!